Keresés

Részletes keresés

Timur1 Creative Commons License 2015.08.20 0 1 2541

Sziasztok a segitségeteket kérném.

Tudtok valamit erről a hölgyről, vagy már nem aktiv hirdető? Külföldön élek, pár éve nyaltam faltam :)))) Köszönöm.

 

Timur1 Creative Commons License 2015.08.20 0 0 2540
Terrible Ted Creative Commons License 2014.10.29 0 0 2537

http://lhvhu.com/

csak még idő kell neki, hogy felpörögjön

Előzmény: Sheme (2536)


Sheme Creative Commons License 2014.09.29 0 0 2536

Helló Mindenkinek!

 

Mi lesz a kupec helyett? Hová lehet küldeni az élményeket / kudarcokat?

Pinologus Creative Commons License 2013.06.21 0 0 2535

Balatonszabadi-fürdőn felcsíptem egy utcai harcost. Mivel némi akcentussal beszélt, rákérdeztem, honnan jött. Sokféle ország van, amit mond, nem lepődtem volna meg, de a válaszon elképedtem. A csaj egyébként csinos volt, semmiféle "kisebbségi" beütést nem láttm rajta. Nos, a válasz: Brazília. Anyja magyar, apja brazil, de Ő Brazíliában született. És ide utazott 10000 km-ről, kitűnő portugál, (saját bevallása szerint) német, francia, gyengébb angol nyelvtudással. És 2000 Ft-ért szaxizik. Nagyon olcsónak kell lennie Braztíliában a repülőjegynek, hogy megérje ide repülni. Nem hiszem, hogy valamiféle átvágás lenne a dologban, mert egy forinttal se kapott többet; és más ötlet se jutott eszembe, hogy megérje a simlitnek.

marossam Creative Commons License 2013.01.23 0 0 2534

Már nem olyan mint régen.

Előzmény: storm.rider (2531)
Kanis Creative Commons License 2012.11.06 0 0 2533

Szegény, ha a bejegyzés időpontjában 3 éve nem dugott, és a Te válaszodra várt, akkor már 4 éve és 1 hónapja tartogatja!

Előzmény: Ügyes333 (2532)
Ügyes333 Creative Commons License 2012.11.05 0 0 2532

Szerintem találsz megértő csajszit ! Előtte hívd fel, és probáld letesztelni a hozzá állását !!!!

 

Ít van két oldal Szexpartner vadász, és Masszőr kereső .

 

Sok sikert :)

Előzmény: mtszk (2528)
storm.rider Creative Commons License 2012.06.01 0 0 2531

Van folytatás:

 

kurvapecer.com

tamas6803 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 2529

Sziasztok!

 

Tud valaki Johannáról egy vöröshajú leányzó volt ,masszírozott pár éve+kézi.Külföldön dolgoztam,ésmost hogy hazajöttem a régi számon nem lehet elérni.

mtszk Creative Commons License 2011.09.28 0 0 2528

sziasztok!

 

Van olyan lány, akit javasolnátok olyan estre, mint amilyenben én vagyok: 3 éve nem dugtam, mackós alkatom van, így fontos lenne a megértő lány...tippek? (vagy inkább ne fizetősben gondolkodjak?:)

 

thestorm Creative Commons License 2011.02.25 0 0 2525

A privát némberek ezen a lapon / szexmost.hu / külön ki vannak emelve: "Diszkrét, saját otthonomban várom hívásod."  ugyi ha az ember figyelmesen olvas és nem viszi el a szemét a sok jó nő képe.

Előzmény: KSZbarat (2519)
realityyyyy Creative Commons License 2011.01.09 0 0 2524

Helló!

A  minap jártam egy érdekes helyen Óbudán. Szeretném megosztani veletek "élményeim".

Szóval Kimaradás.hu oldalon figyeltünk fel egy hirdetésre. "Bulizós csajok" Óbudán. Na gondoltuk Frenkyvel,ha már úgyis görbe estét terveztünk,meglátogatjuk a lányokat. Egyeztettük időpontot,majd elindultunk a megadott címre. Az eurocenter mellett a Perényi út 5/b házhoz (KUPLERÁJhoz) érve kicsit megszeppentünk,mikor láttuk rácsokkal védik a bejáratot.(Vagy kijáratot?? Ha ezt tudtuk volna...)

Egy fekete duci lány jött le elénk. Kedves volt,mosolygós,de bíztam benne,hogy lesznek fent az én izlésemnek megfelelő leányzók is. Kb 8 lány fogadott minket a nappaliban. Volt választék. Kértünk egy italt és a lányokat is meghívtuk. Bár ne tettük volna!!!! Sorban hozták az italokat ha nem kértünk akkor is. Aztán egyszer csak megkérdezték kit választunk. Én Hajnit szerettem volna (Ő egyébként a Madame,neki dolgoznak a lányok),de ő akkora összeget mondott,hogy inkább lemondtam róla. Azért annyira nem jó nő,kicsit kiélt feje van,látszik rajta a kor,az éjszaka,meg ha jobban megfigyeli az ember hatalmas metszés van a hasán (gondolom császárral szűlt),szóval nagyképű. De van benne valami... (Egyébként később megtudtam egy barátom már elvitte. Igaz sokba került neki,másnap altatóktól bódultan ébredt egy aluljáróban ahol kirakták,miután lenullázták bankártyájat.)

Na szóval felmentünk egy-egy lánnyal az emeleti szobákba. Azaz csak mentünk volna de elöbb kijelentették,hogy az italokat kikéne fizetni. 250ezer!!!! Na gondoltuk ezt megszívtuk,de hát szórakozni akartunk,dugni egy jót így nem foglakoztunk vele fizettünk és irány az emelet. Hát sok jót ott sem kaptunk. Kifizettük a 10ezer forintos alapot. Plusz 20ezer extrát,de csak azért,mert sírt a lány,hogy az alapból semmi nem maradna neki,mert a felét lekell adnia a madamenak,a másik fele meg rezsipénz. Megsajnáltam,hát adtam még egy huszast.

Na erre pofavágás és lejárt az idő. Mondom mi van???? Erre kiabálás,hogy megakarom verni. Erre feljön egy tagbaszakadt figura és szó nélkül kirak a házból.

Vártam Frenkyre egy ideig,de mivel nagyon hideg volt inkább hazamentem. Gondoltam neki biztos jó,jobban választott.

Na mondanom sem kell,hogy nem így volt. 2 nap múlva találkotam vele. Lógatta a fejét és közben elmesélte,hogy kokaint szívattak vele,amit a madametől lehetett venni,itatták és szép lassan az összes pénzét elvették tőle... Majd Flórián téri aluljáróban ébred zúgó fejjel.

Na röviden ennyi a történetem eme műintézményről.

Ja mint kiderült (mert azért nem hagyott nyugodni a dolog) a fent nevezett internetes oldal üzemeltetője a Madame férje!:) Az ő oldala ajánlásával kerültünk oda ama III. kerületi kuplerájba! Férj szerzi a kuncsaftokat az asszonynak...:D Erre nem gondol mikor egymás mellett fekszenek a hitvesi ágyban?  Fura világot élünk!

szex:nulla

hely:átlagos

árak:rohadt drága,lehúzós

biztonság:nem biztonságos

lányok:vegyes

ajánlom:NEM!!!

Végülis jót basztunk! RáBASZTUNK!:))))))

ezérdekes Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2523
Menj fel a Beszamolok.hu-ra, regisztrálj és nézelődj. Olyan lányhoz kell menni, aki egyedül dolgozik.
Előzmény: KSZbarat (2519)
diosarok Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2522
Esetleg nézz körül itt. Kurvát jó szívvel nem tudok ajánlani, csak masszőrt - jó eséllyel ugyanazt, mint a kolléga :-)
Előzmény: KSZbarat (2519)
Pinologus Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2521
Akad lelkes BN is.
Telefon. Ha szerencséd van, nem egy telefonos veszi fel a telefont. Olyat keress, ahol nincs diszpécser, de ha már ott vagy, és nem azt látod, akivel megbeszélted, máris fordulj ki. Az is gyanús, ha ugyanazon a címen találsz sok BN-t. Ha a hirdetések úgy festenek "... Zuglóban", "a ... térnél ....", stb. hívj fel két-három számot onnan. Ha ugyanaz a hang veszi fel a telót, rossz helyen vagy.
Nekem az se tetszik, mikor szinte minden feláras, aztán a 10e-ből 18 lesz a végére.
Apropó: mindig csak annyi pénz legyen nálad, amennyit a dologra szánsz. Nem tudnak lenyúlni, míg zuhanyozol, és a felárakra nyugodt lélekkel mondhatod, "kösz, de ennyire van pénzem". Vigyázz! Itt többnyire nincs visszaadás, ha 15-ben állapodsz meg, és 20asod van, nem fogsz szabadulni.
A "slicces" csak az autós BN-re igaz: félreálltok, a csaj behajol, félrehúzza a bugyiját, Te hátulról be, oszt kész. Találkoztam olyannal is, hogy a harisnyanadrágján a varrást a megfelelő helyen felbontotta.
Még egy ajánlat: próbáld meg a masszázst, "kellemes befejezéssel". Ha ügyes masszőrt találsz, pompás masszázsban lesz részed, és a végén (igaz, többnyire nem komplett szex) alaposan kielégülsz.
Ha írsz a privát mail címre levelet, ajánlok is bevált BN-t. í(de most ne várj gyors választ, nyár van).



Előzmény: KSZbarat (2519)
Öregúr43 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2520
Nem feltétlen. Az okosabbja igyekszik visszajáró vendég(ek)re szert tenni, a krémje pedig már nem is hirdet. Ezért is volt jó az LHV, mert ott ilyenekről is hírt kaptál. Mikor legutóbb ráklikkeltem, egy olyan szöveg jött, hogy hamarosan újra indul, persze, ez a hamarosan lehet sohanapján is.
Előzmény: KSZbarat (2519)
KSZbarat Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2519
Kidobott a barátnőm. 1.Egyelőre nincs senki sem a képben.
2. kedvem sincs most lányoknál jópofizni
3. A szex viszont hiányzik.

Nagyon vicces a slicces tanácsod. Tényleg komolyan kérdeztem, hogy gyakorlott látogatóknak milyen tapasztalatai vannak a betegségek terén.
Az sem közömbös persze, hogy mennyire kiábrándító egy unott képű kurvát kefélni.
Efféle oldalakon pozitív élménybeszámolókkal is találkoztam.
Tényleg nagyrészt hűvös, unott flegma nőket találni?
Előzmény: Pinologus (2518)
Pinologus Creative Commons License 2010.06.25 0 0 2518
1. Csak ezért, mert "itt az ideje", ne próbálkozz, rohadt nagyot fogsz csalódni. Majd ha annyira teli a zacskód, és másképp nem találsz ürítési lehetőséget (nincs időd, stb.), akkor keress bérnőstényt. Ui. náluk csak a zacskóürítés jöhet szóba (kevés kivétellel).
2. Gumival, semmiféle gombát nem szedsz össze, és ha csak a slicced nyitod ki, de a gatya rajtad marad, még a lapostetvek se másznak rád.
Előzmény: KSZbarat (2517)
KSZbarat Creative Commons License 2010.06.25 0 0 2517
Sziasztok!
Még nem jártam sosem rosszlánynál, úgy érzem, eljött az idő, hogy egy ilyet is kipróbáljak.
Van valami, amitől tartok: A nemi betegségek. Mekkora kockázat van ebben?
Az útszéli kurvák nyilván szóba sem jöhetnek. De pl a kurvapecer, vagy fotogarancia oldalakon látható jól szituált lányok? Attól, hogy igényesnek tűnik a környezet, illetve a punciba nyilván csak gumiban van bejárás, még sok lehetőség van mindenféle gombát, stb elkapni. Erről tudnátok felvilágosítást adni?
fisherhu Creative Commons License 2010.05.18 0 0 2515
Fura, hogy mennyi embernek van gondja az olvasással. Ott van lent: http://kurvapecer.com/

Mondjuk a derék ember megtehette volna, hogy legalább egy linket tesz rá...
Kanis Creative Commons License 2010.05.01 0 0 2514
Mexünt. Itt se olvas róla senki, én is csak most tévedtem ide.
Előzmény: LoveToBeInside (2512)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.01 0 0 2513
A harmincharmadik születésnapomra három lánnyal szeretném meglepni magam. Egy sárga (thai, kínai, japán, vietnami, mindegy, csak ferde szeme legyen), egy néger (nem cigány, rendes csokifagyit akarok nyalni) és egy természetes vörös (ha zöld a szeme és van szőr a muffján, az előny). Hol találok ilyeneket? Néger kurva hirdetését találtam már, a másik kettőt még keresem.
LoveToBeInside Creative Commons License 2009.12.26 0 0 2512
Sziasztok!
Régen ugyanezen a néven voltam LHV-s, bár csak passzívan, de nagyon szerettem az oldalt! Hova költözött? Hogy tudnék ismét beszámolókat olvasni, majd írni?
köszi!
KPCJozsi Creative Commons License 2009.05.24 0 0 2511
Sőt, már meg se tudom számolni, annyi van...
Közben egypár dolgot áltállítottam, így igaz, hogy korábban nem kedveltem a drupal-t, most már egész használhatónak tűnik.
Előzmény: Sheme (2510)
Sheme Creative Commons License 2009.05.06 0 0 2510
2+1= ?

:)
Előzmény: KPCJozsi (2509)
KPCJozsi Creative Commons License 2009.04.19 0 0 2509
Egyébként... az is hasznos, ha a bevált, megbecsülést érdemlő hölgyekről hall az ember. Persze sokan közülük már amolyan zártkörűen működő részvénytársasággá alakultak, és nem biztos, hogy szívesen vennének fel új "betétest" :D
Előzmény: Sheme (2506)
KPCJozsi Creative Commons License 2009.04.19 0 0 2508
Robbanásszerűen, egyik napról a másikra megduplázódott a beszámolók száma! Immár kettő is van :D
Ami jobb hír, hogy az oldal már magyarul is beszél.
Sheme Creative Commons License 2009.04.07 0 0 2507
Egyelőre technikaii problémák adódtak, de...
Sheme Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2506
KPCJózsi!

Ne aggódj, rövidesen küldök egy beszámolót. Hátha feléled a régi társaság és billentyűzetet ragadnak...

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem nagyon megyek új lányhoz. Van egy bizonyos fenntartásom velük szemben, amit úgy jellemezhetnék, hogy el szeretném kerülni a lyukra futást.

Azonban a kíváncsiság nagy úr, így muszáj lépnem... :)
Előzmény: KPCJozsi (2502)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!